Суббота, 20.10.2018, 02:08

AVA.NET.UA
Интернет - провайдеры
и мобильные операторы

Быстро найти
смс за границу пополнить счет коды операторов
РЕКЛАМА
Главная » 2012 » Март » 17 » Де зберігаються паролі в телефонах на базі Android?
15:22
Де зберігаються паролі в телефонах на базі Android?

Де зберігаються паролі в телефонах на базі Android?

    Майже кожен володар облікового запису в соціальній мережі або відомої всім електронної пошти, забував свій пароль. У більшості випадків дізнатися забутий пароль досить просто, так як багато соціальних мереж пропонують можливість відновлення пароля за допомогою відправки моментального повідомлення на абонентський номер або пошту, зазначених при реєстрації. Деякі сайти, такі як mail.ru, пропонують відновити пароль за допомогою кодового питання, відповідь на яке користувач вказував при реєстрації. Але нерідко буваю випадки, коли відновлення пароля здається неможливим. Це трапляється при втраті таких даних, як адреса електронної пошти і номер телефону. Наприклад, користувач забув свій пароль від аккаунта «Вконтакте», але не може відправити код повідомлення, оскільки номер вже прив'язаний до іншої сторінки, а поштовий акаунт вже давно покинутий. У такому випадку, доводитися заповнювати велику анкету для відновлення починаючи з вказівки паспортних даних і аж до відправки фотографії монітора із заповненою сторінкою (щоб довести, що ви не є роботом). Але, як виявилося, володарем телефонів Android, відновити пароль набагато легше, якщо знати де відбувається в андроїд зберігання паролів. Для цього досить слідувати ніжчевказаній інструкції.Як знайти паролі від додатків і браузерів в андроїді

 - Завантажуємо на Play Market додаток Root Manager. Ця програма необхідна для того, щоб програма для пошуку баз даних, яку буде необхідно завантажити далі, працювала без збоїв. Пам'яті воно займає небагато, так що завантажити його зможе кожен. Якщо додаток несумісне з телефоном, необхідно виконати пошук із зазначенням моделі пристрою. Вводимо в пошуковий рядок «Root Manager (назва моделі телефону)».


 - Після завантажуємо ще один додаток SQLite Editor, робота якого буде взаємопов'язана з раніше встановленим Root. Ця програма дійсно дуже корисна для кожного користувача Android. Додаток моментально сканує пристрій на наявність бази даних і показує список всіх додатків, які містять базу даних. Щоб знайти необхідний пароль, для початку проводимо пошук баз даних, а потім, вибираємо в списку необхідний браузер або додаток, (залежно від випадку). Після вибору з'являється меню, де необхідно натиснути «webview. Db». При завершенні   показується таблиця із зазначенням паролів та інших збережених даних в додатку, тобто те, що ми і шукали.
- Как выбрать квадрокоптер - ТОП-5 правил выбора при покупке дрона

- Как найти телефон Мейзу в случае утери

- Как выбрать матрицу для ноутбука - рекомендации и правила выбора

- Как провести Интернет на дачу?

- Облачные сервисы, которые удобны для 3G

- Тарифные планы Свободный Киевстар 35, 35+ и 50. Вільний Київстар

- Делаем Яндекс стартовой страницей в разных браузерах

- Как обойти регистрацию на сайте по номеру телефона?

- Доступные защищенные смартфоны 2017 года

- Быстро разряжается iPhone

Просмотров: 36507 | Добавил: Вігдин | Теги: паролі Android | Рейтинг: 3.7/9