Четверг, 18.10.2018, 17:34

AVA.NET.UA
Интернет - провайдеры
и мобильные операторы

Быстро найти
смс за границу пополнить счет коды операторов
РЕКЛАМА
Главная » 2012 » Март » 17 » Які навушники краще купити.
14:14
Які навушники краще купити.

як вибрати навушники, які навушники краще, види навушників, допомога в підборі навушників, вакуумні навушники, накладні навушники, навушники таблетки

 Які навушники краще? Як правильно вибрати і підібрати навушники? Типи навушників.


Під словом "навушники" користувачі розуміють широкий асортимент продуктів з різним зовнішнім виглядом і технологією, так що для нашого тесту довелося кілька звузити охоплення. Але навіть з цією умовою різні моделі помітно відрізняються один від одного. Існує чимало способів передати звук у вуха, кожен має свої переваги і недоліки. Багато залежить і від персональних переваг користувача.

Які бувають типи навушників

 Дістаньте один навушник з вуха, і ви відразу ж відчуєте, що звук повністю змінився. Низькі частоти зникли, навіть середні куди ж поділися, а у вусі залишилися тільки високі. Цей феномен добре відомий, і саме через нього знаходитися поряд з людиною, слухати музику в навушниках, не дуже приємно. Все, що почує людина поруч, - характерне "цикання" і свист. Ритмічне, але вухам не приємне. Щоб навушники видавали весь частотний спектр, вони повинні щільно прилягати до ваших вушей, як і бажав дизайнер.

Що таке навушники чашечки. Як виглядають навушники-чашечки. Що із себе представляють навушники чашечки.


Найбільш традиційним підходом, особливо для домашнього прослуховування, можна назвати навушники з чашками,  як
і   повністю закривають вушні раковини. Звичайно, вони самі громіздкі, але зате й самі зручні, оскільки саме вухо тиску не відчуває. Та й акустична гармонія у них майже ідеальна.

навушники чашечки

на фото навушники чашечки


Що таке накладні навушники. Як виглядають накладні навушники. Що із себе представляють накладні навушники.


Наступний вид навушників оснащений чашечками меншого розміру, надевающимися безпосередньо на вушні раковини. Вони легше і не такі великі, але акустична гармонія у них не така гарна, як у моделей попереднього вигляду. Так і комфорт страждає, адже навушники тиснуть на вушні раковини. Такі навушники використовують різні системи кріплення: стандартну дужку, шийну дужку або просто вушне кріплення.


на фото накладні навушники


Що таке навушники таблетки. Як виглядають навушники таблетки. Що із себе представляють навушники таблетки.


З плеєрами і іншої портативної технікою найчастіше поставляються навушники-"таблетки": маленькі і плоскі пристро
ї,  які вставляються прямо в слуховий отвір. Вони дуже зручні, легкі і компактні. З іншого боку, хоча на ринку і зустрічаються хороші моделі, але дуже багато "таблетки" мають низьку якість. Акустична гармонія у них часто залишає бажати кращого, так і низькі частоти відтворюються з важко.


навушники таблетки

на фото навушники таблетки


Що таке вакуумні навушники. Як виглядають вакуумні навушники. Що таке навушники вкладиші. Що із себе представляють навушники вкладиші. Як виглядають навушники вкладиші.


Нарешті, перейдемо до щодо нової категорії: вставні навушники, що встановлюються прямо в слуховий канал. Подібне рішення запозичена від слухових апаратів і навушників-моніторів, які використовують музиканти на сцені. Але є велика відмінність: слухові апарати і навушники-монітори створюються спеціально під анатомію конкретного вуха (з допомогою силіконової виливки). Звичайно, у випадку зі звичайними роздрібними навушниками таких чудес чекати не доводиться. Тим більше що ціна на хороші монітори починається від кількох сотень доларів і може досягати декількох тисяч. Так що і тут виникають проблеми акустичної гармонії. А для даного типу вона дуже важлива якість може значно погіршитися, якщо просто трохи зрушити навушники. На ринку доступні різні рішення, одні краще, інші гірше. Але, зрештою, дуже багато залежить від персональних переваг.


вакуумні навушники

на фото вакуумні навушники


Тест навушників: акустична ізоляція - добре або погано?


Звичайно, навушники відсилають музику в вуха, але це зовсім не означає, що решта гудячого світу зникне. Навушники можуть тією чи іншою мірою заглушати навколишні звуки, але повністю від них ізолювати вони не в силах. Ступінь загасання залежить від дизайну і технології. У багатьох випадках навушники спеціально розробляють так, щоб пропускати зовнішні звуки. Дійсно, в нормальних умовах додавання музики до звукове оточення буде цілком природним і красивим. Власне, саме так і роблять деякі топові моделі домашніх навушників. Якщо ж звукове оточення, навпаки, дуже гучне, краще, щоб навушники ізолювали слухача. Але слід пам'ятати, що іноді така ізоляція буває небезпечною. Скажімо, коли ви переходите дорогу. Крім того, деякі користувачі відчувають себе комфортно після певного часу перебування в звукової ізоляції.

У будь-якому випадку, навушники з чашками випускаються двох типів: закриті, які ізолюють зовнішнє звукове оточення від слухача, а також відкриті, з незначною ізоляцією або взагалі без неї. Зовнішній вид навушників того чи іншого типу відрізняється мало, але відмінності полягають у конструкції. До речі, не чекають чудес від ізоляції закритих навушників. Вони здатні, по більшій частині, відсіювати високі частоти, а з низькими справляються досить погано.

По своїй природі "таблетки" дають дуже слабку акустичну ізоляцію. З іншого боку, навушники-вставки працюють як справжні протишумові вкладиші, забезпечуючи високу ступінь ізоляції. Звичайно, якщо вони добре прилягають до звукового каналу.

Шум - головний ворог


У багатьох ситуаціях, скажімо, під час прослуховування музики в громадському транспорті, головною проблемою є шум. Крім того, шум змушує користувача викручувати гучність, що не дуже-те добре для вух. В принципі, вже кілька років на ринку присутній рішення, яке не надто широко відомо: активне придушення шуму (Active Noise Reduction). Принцип дуже простий: зовнішні шуми захоплюються мікрофоном і видаються через навушники з інвертованою фазою. Суть в тому, що два ідентичних звуку, але один з яких йде з інвертованою фазою по відношенню до іншого, компенсують один одного. Зрозуміло, що для такої системи потрібні певні електронні компоненти й живлення, але придушення шуму теж істотно: приблизно 15 дБ (хоча ефективно шум гаситься тільки в нижній частині спектру і в нижній частині середньочастотного діапазону). На щастя, що стосується високих частот, то з їх ізоляцією добре справляються пасивні методи закритих навушників. Комбінація двох методів дуже ефективна, тому пара гідних навушників з функцією ANR дуже комфортна в зашумленному оточенні. Саме такими навушниками користуються пілоти літаків, а також і деякі пасажири під час польоту. Принаймні, ті, хто летить першим класом.


Гучний звук дуже шкідливий


Ми хотіли б застерегти наших читачів, щоб ви не слухали музику з високим рівнем гучності. Міжнародні закони регулюють максимальний рівень шуму на робочому місці, але не в навушниках. Взагалі, закони та правила відрізняються від однієї країни до іншої. Наприклад, у Франції є обмеження в 100 дБ(А) на максимальну гучність плеєра. На жаль, встановити належний захист плеєра дуже складно. Коли користувач змінює навушники з комплекту поставки на більш ефективну модель, то рівень гучності можна отримати набагато більш високий. Крім того, існують і окремі підсилювачі навушників, які підключаються між ними і плеєром. 


Ми повинні відзначити, що максимальна рекомендована доза отримання шуму або музики - одну годину на день з гучністю 94 дБ(А) і всього 15 хвилин в день! при гучності 100 дБ(А). Пам'ятайте, що шкоду ваших вушер може стати незворотнім, і якщо ви хочете чути і в майбутньому, знижуйте гучність! Особливо це стосується вставних навушників. Вони бувають дуже небезпечними, так як часто дають резонанси на високих частотах. А це найнебезпечніші частоти.Гарні навушники не завжди бувають з гарним і якісним звуком.- Как пользоваться приложением Документы Google?

- Где купить дешевый ноутбук?

- Как полностью удалить приложение из Android?

- Ошибка аутентификации Wi-Fi в мобильном устройстве

- Удаляем Pirrit Suggestor

- Управляйте отоплением с помощью смартфона

- Коллаж из фотографий онлайн и бесплатно

- Визуальные закладки от Google

- Xiaomi Mi Band 2 – краткий обзор

- Приколы с телефонами

Просмотров: 9287 | Добавил: Вігдин | Теги: види навушників, навушники таблетки, вакуумні навушники, допомога в підборі навушників, які навушники краще, накладні навушники, як вибрати навушники | Рейтинг: 4.2/4