Суббота, 20.10.2018, 02:06

AVA.NET.UA
Интернет - провайдеры
и мобильные операторы

Быстро найти
смс за границу пополнить счет коды операторов
РЕКЛАМА
Главная » 2012 » Март » 17 » Довірчий платіж на билайне
16:41
Довірчий платіж на билайне

Довірчий платіж на Beeline

Білайн дає в кредит "Довірчий платіж"


У найвідповідальніший момент кошти на рахунку можуть закінчитися, а щоб поповнити рахунок іноді просто не вистачає часу. Якщо ви більше півроку з Beeline, тепер ви можете скористатися "Довірчим платежем".


Набирайте *141# і одразу отримаєте необхідні вам кошти в рахунок майбутньої оплати. Дані кошти можна використовувати для оплати послуг мобільного зв'язку, в тому числі розмов на території України та за її межами, SMS, оплати послуг мережі Beeline і контент-провайдерів.Залежно від розміру ваших щомісячних витрат на зв'язок сума "Довірчого платежу" складе від 5 до 25 грн. строком на три дні, після чого вона буде списана з вашого рахунку. Протягом цього часу вам необхідно поповнити свій баланс щоб уникнути блокування номера.
Послуга "Довірчий платіж" надається всім користувачам передплачених тарифних планів Beeline, чий абонентський стаж перевищує півроку, а розмір поточного балансу наближається до нуля.


Як це працює?

Якщо баланс вашого номера наближається або дорівнює нулю, а поповнити рахунок тимчасово немає можливості, ви можете отримати додаткові кошти в рахунок вашої майбутньої оплати і продовжити користуватися всіма послугами мобільного мережі Beeline.

Для цього наберіть на своєму телефоні USSD-команду *141# і натисніть кнопку виклику. Сума "Довірчого платежу" буде відразу зарахована на ваш мобільний рахунок. Для перевірки балансу використовуйте USSD-команду *102# і кнопка виклику.

Залежно від розміру ваших щомісячних витрат на зв'язок сума "Довірчого платежу" складе від 5 до 25 грн. "Довірчий платіж" надається терміном на три дні в рахунок майбутньої оплати. Після закінчення цього терміну сума платежу буде списана з вашого рахунку.

Замовити "Довірчий платіж" можна, тільки якщо сума балансу мобільного номера наближається або дорівнює нулю, а також у разі незначною заборгованості. Одночасно можна замовити і отримати тільки один "Довірчий платіж".

Як підключити?

Послуга "Довірчий платіж" не вимагає додаткової активації і доступна всім передплаченим абонентам Beeline, чий абонентський стаж перевищує півроку.

Скільки це коштує?

Дана послуга надається всім абонентам Beeline безкоштовно.

Важливо знати: У разі якщо після списання "Довірчого платежу" сума на вашому рахунку буде негативною, ваш номер може бути заблокований. Щоб уникнути цієї ситуації рекомендуємо поповнити ваш рахунок на необхідну суму протягом трьох днів з моменту замовлення послуги.

Доверительный платеж на билайне - информация на русском языке

- Как отправить большой файл через Интернет?

- Как исправить иероглифы в песнях?

- Befunky - лучший онлайн фоторедактор

- Обрезаем фото онлайн

- Преимущества планшетов-трансформеров

- Выбираем беспроводные наушники

- Облачные сервисы, которые удобны для 3G

- Быстро разряжается iPhone

- Что такое Beidou в смартфоне?

- Онлайн конвертер графики Fix Picture

Просмотров: 1489 | Добавил: Вігдин | Теги: Довірчий платіж на билайне, довірчий платіж, як взяти довірчий платіж на билайне | Рейтинг: 5.0/3