Воскресенье, 23.01.2022, 04:56

AVA.NET.UA
Интернет - провайдеры
и мобильные операторы

Быстро найти
смс за границу пополнить счет коды операторов
РЕКЛАМА

Хочете відправити SMS безкоштовно? Немає нічого простіше!


 З нашим сервісом ви завжди зможете передати звісточку на мобільний телефон будь-якої людини, як би далеко від вас він не знаходився. Тепер зв'язок став ще доступнійший, оскільки безкоштовні SMS не залежать від наявності грошей на вашому рахунку або від недоречно разрядившегося акумулятора. Досить лише зайти на сайт і, дотримуючись покрокової інструкції, передати потрібний текст у будь-яку точку земної кулі.

Інструкція з використання послуги внизу сторінки.
 

 

Відправити безкоштовно СМС в Росію

  


 
 

Відправити безкоштовно СМС в Україну


 
 

Відправити безкоштовно СМС в Казахстан


 
 

Відправити безкоштовно СМС в Білорусь


 
 

Відправити безкоштовно СМС в Молдову


 
 

Відправити безкоштовно СМС в будь-яку іншу країну
   Спочатку необхідно вибрати в меню з лівого боку вкладку «Відправити SMS безкоштовно» і перейти за цим посиланням. Тоді для вас відкриється сторінка з зображеннями прапорів Росії, України, Казахстану, Білорусі і Молдови. Якщо потрібно надіслати повідомлення в одну з перелічених країн, клацніть мишкою по картинці з відповідним прапорцем, а якщо ваш абонент знаходиться на території будь-якої іншої держави, клацніть по зображенню географічної карти. Тепер у меню, що відкрилося, ви без праці виберіть потрібну країну. Клацніть по її назві і перейдіть до списку мобільних операторів, що надають населенню послуги стільникового зв'язку в цій державі. 
  Далі все просто: ви уважно дивіться на нові картинки з логотипами та натискаєте на назву того оператора, послуги якого використовує одержувач вашого повідомлення. Потрапивши на сайт вашої компанії, ви знаходите і натисніть вкладку «Відправка SMS». Після цього відкриється сторінка, де потрібно вписати в зазначені графи номер телефону і власне текст повідомлення. Деякі сервіси пропонують відправнику для безпеки ввести код, який надсилається на його телефонний номер. 
  Перед відправленням SMS сервіс зазвичай просить від користувача підтвердити, що він жива людина, а не програма по розсилці спаму і реклами. Найчастіше для цього потрібно кл
ікнути у відповідне поле зображен  на невеликому малюнку набіри цифр або букв, але іноді пропонуються й забавні дитячі тести, наприклад, вибрати з кількох зображень саме футболку і саме жовтого кольору.
  Після цієї нескладної процедури ваше повідомлення негайно буде доставлено за вказаним номером, звичайно, якщо абонент не відключив свій мобільний телефон в даний момент. 

Щоб не виникло непорозумінь, будь ласка, не забудьте поставити в тексті підпис, адже одержувач побачить короткий номер оператора, а не давно знайомий телефонний номер відправника повідомлення.