Воскресенье, 23.01.2022, 06:13

AVA.NET.UA
Интернет - провайдеры
и мобильные операторы

Быстро найти
смс за границу пополнить счет коды операторов
РЕКЛАМА

Тарифи Vodafone Red Україна 2016 року. Як перейти на Водафон з МТС.


  На даний момент Vodafone запустив три тарифних плани: Red S, M Red і Red L. Нижче можна переглянути ціни кожного з цих тарифів, а також отримати персональний код для переходу на новий тариф. Вартість переходу безкоштовна, оплачуєте тільки місячну вартість самого пакету і вже після переходу. Перевірити залишки в пакетах послуг можна набравши комбінацію:

 - для України *101*4# кнопка виклику

 - в роумінгу в Європі— *600*1# і теж зателефонувати.

  Для того щоб замовити послугу "Роумінг, як вдома" потрібно набрати *600# і кнопка виклику.


Тариф Vodafone Red S - розцінки і підключення

  Абонплата в місяць 50 грн. При підключеній послузі "Роумінг, як вдома" (тобто якщо ви перебуваєте в роумінгу за кордоном) - 100 грн. тиждень

   В абонплату входять безлімітні дзвінки в мережі Vodafone і МТС-Україна, а також 2000 МБ інтернету. На дзвінки та повідомлення на всіх інших операторів в Україні та Європі дається 50 хвилин і 50 SMS & MMS. Для підключення або переходу на тариф Водафон Ред С  заповніть форму нижче і введіть телефон отриманий код активації.

Введіть вашу E-mail адресу *:
Введіть у це поле номер телефону, на якому хочете змінити тариф *:
Скопіюйте та вставте назву тарифного плану, на який ви хочете перейти *:
Тариф Vodafone Red M - розцінки і підключення

 Абонплата в Україні в місяць 70 грн. При підключеній послузі "Роумінг, як вдома" і перебуваючи в країнах Vodafone абонплата 140 грн в тиждень (список країн Vodafone дивіться внизу сторінки). За ці гроші, крім безлімітних розмов всередині мережі, отримаєте ще 4GB 3G інтернету на місяць, причому Facebook, Instagram, Twitter, Viber, WhatsApp не тарифікуються (безліміт). У пакет також входить 70 хвилин і 70 смс на всі мережі України та Європи в країнах Водафон. Для підключення або переходу на тариф Водафон Ред M заповніть форму нижче і дотримуйтесь отриманих інструкцій.

Введіть вашу E-mail адресу *:
Введіть у це поле номер телефону, на якому хочете змінити тариф *:
Скопіюйте та вставте назву тарифного плану, на який ви хочете перейти *:Тариф Vodafone Red L - розцінки і підключення

   Абонплата в Україні 150 грн. в місяць. Якщо включена послуга "Роумінг, як вдома" абонплата становитиме 300 грн. в тиждень. В пакет входить: безлімітні розмови всередині мережі, 6 гігабайт 3G інтернету на місяць (безліміт в Facebook, Instagram, Twitter, Viber, WhatsApp) і по 150 хвилин і смс на всі мережі України та Європи (в країнах де є оператор Водафон). Для підключення або переходу на тариф Водафон Ред Л заповніть форму нижче і введіть отриманий код. 

Введіть вашу E-mail адресу *:
Введіть у це поле номер телефону, на якому хочете змінити тариф *:
Скопіюйте та вставте назву тарифного плану, на який ви хочете перейти *:Вартість послуг понад пакету в будь-якому тарифному плані в Україні та роумінгу

  Інтернет 3G - 10 грн. за кожні 500 мегабайт. Дзвінки - 50 копійок хвилина. SMS та MMS - 50 копійок за штуку.Країни Vodafone

  Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Португалія, Угорщина, Великобританія, Греція, Нідерланди, Мальта, Ірландія, Албанія, Румунія, Туреччина.