Воскресенье, 23.01.2022, 05:30

AVA.NET.UA
Интернет - провайдеры
и мобильные операторы

Быстро найти
смс за границу пополнить счет коды операторов
РЕКЛАМА
який телефон краще, самий надійний телефон, самий якісний телефон, телефон якої фірми краще купити, який телефон краще купити, вибираємо телефон, купуємо телефон, рада у виборі телефону

Який телефон краще купити. Поради майстра з ремонту мобільних телефонів.
   Природно майстер з ремонту телефонів не буде радити який телефон краще з точки зору функціональності, а дасть пораду з точки зору надійності та ремонтопридатності. Поради будуть максимально простій формі, без зайвої кількості професійних слівець і без зайвого просторікування. 

Отже, який телефон найнадійнійший:


  - по конструкції корпусу краще купувати моноблок. Чому моноблок? У слайдерах, розкладачках і ротаторах, є шлейф, який виходять з ладу через постійний рух в процесі експлуатації. Шлейф це кабелек який сполучає між собою різні частини телефону. При відкритті телефону шлейф вигинається. А все що рухається, все ламається. Це як взяти звичайний дріт і почати гнути його пальцями. Туди-сюди-туди і через якийсь певний час в
ін   лусне. Так і в телефоні. Відкрили телефон 15 тисяч разів і все, розірвалися проводки. Природно шлейфи по конструкції бувають різні, і м'якше, і твердіші, і у кожного свій ресурс.
  - по брендам. Краще вибирати поміж Samsung і LG. На жаль, якість виготовлених Nokia і Sony Ericsson залишає бажати кращого. Якщо чесно, то якість огидна. Моторолки взагалі ніколи не відрізнялися високою якістю. Fly, не даремно дражнять фуфлаем. Якість теж нікудишня. З хороших новачків можна хіба що HTC похвалити. Не супер-пупер, але цілком пристойно. До речі статистика з особистої роботи. З 10 телефонів Samsung випадково випраних в пральнії машини-автомат (буває і така неприємність) виживає після ремонту 8 штук. А з десяти Nokia тільки одна. Так що Nokia вже не та, що раніше.  - за ціною. Дешево і якісно - поняття несумісні. Перш за все, в дешевому телефоні страждає звук і якість прийому сигналу мережі. У тих же Nokia 1280 і Samsung E1080 звук при розмові залишає бажати кращого. При розмові потрібно постійно напружувати слух. Нормальна якість починається з ціни  $50-60.  - за наявності сенсорного екрану (тачскріна). Тачскрін це величезний мінус для надійності телефону. Тачскрины виходять з ладу не рідше ніж шлейф в розкладачках і слайдерах. Більш надійні скляні тачскрины. Пластмасові ж «летять» як лушпиння з насіння. Заміна тачськріна штука не дешева. З ладу виходять за стандартних причин, тобто механічний вплив (придавили або упав) перепади температур і ін. Тачскрін складається з декількох шарів і з легкістю розшаровується при тиску на нього. Саме тому скляні тачскрины, хоч і дорожчі, але довговічніші. Вони просто більш стійкі до тиску. 


 

  - по функціональності. Тут все просто. Менше наворотів, менше поломок. Якщо в телефоні мінімум функцій це означає що нічому ламатися. Кожен додатковий наворот, це мінус надійності.

 

джерело інформації www.sviaziservis.org