Воскресенье, 23.01.2022, 06:54

AVA.NET.UA
Интернет - провайдеры
и мобильные операторы

Быстро найти
смс за границу пополнить счет коды операторов
РЕКЛАМА
Як дивитися відео онлайн в телефоні ПИТАННЯ: Яка повинна бути мінімальна швидкість доступу до мережі Інтернет, щоб дивитися на телефоні онлайн трансляції, скажімо, спортивних подій? Чи грає роль те, який одноядерний процесор (або двоядерний) встановлено у телефоні?
ВІДПОВІДЬ: Традиційно вважається, що мережі третього покоління призначені для перегляду потокового відео, у той час як на швидкості GPRS/EDGE дивитися його неможливо. Втім, зараз вже і на телефонах з підтримкою EDGE можна (з горем навпіл) дивитися потокові трансляції, але все ж ми настійно рекомендуємо використовувати для таких цілей SIM-карту Utel (причому не обов'язково в роумінгу мережі Київстар). Багато спортивні онлайн трансляції (наприклад, на сайті livetv.ru) споживають близько 1 Мбіт/с, хоча можна зустріти і трансляції з бітрейтом 300-400 Кбіт/с. Взагалі, замислюючись про онлайн-перегляді тривалих трансляцій краще обзавестися безлімітним доступом до мережі Інтернет, бажано - через Wi-Fi. Плюс варто враховувати, що онлайн трансляції, як правило, розраховані на перегляд на екрані комп'ютера, і найчастіше для їх перегляду потрібно Flash (рідше - спеціальні програми, ще рідше - плагін Silverlight від Microsoft). Тому і телефон повинен бути відповідний, з підтримкою Flash 10.3 (тут вибір невеликий - Andrоid-смартфон рівня вище середнього). А ось кількість ядер в процесорі ролі вже точно не зіграє.
Також дуже корисними при перегляді відео будуть програми економії мобільного трафіку. При правильному використанні економія грошей і часу завантаження відео дуже відчутна.