Воскресенье, 23.01.2022, 04:57

AVA.NET.UA
Интернет - провайдеры
и мобильные операторы

Быстро найти
смс за границу пополнить счет коды операторов
РЕКЛАМА

Чому швидко розряджається акумулятор у мобільному телефоні.

швидко сідає батарея в телефоні, швидко сідає батарея, встановити причину швидкої розрядки, що робити, чому акумулятор розряджається, швидко розряджається акумулятор


Причини, чому сідає швидко акумуляторна батарея у телефоні:


- старий зношений акумулятор. Ну, це зрозуміло. Просто потрібно придбати новий акумулятор. Якщо акумулятору більше двох років і він мало держить, то його точно потрібно міняти. Ще один спосіб визначити непридатність батареї - візуальний. Подивіться на сам акумулятор. Якщо він роздутий, з пузком або деформований в будь-яку сторону - це поганий акумулятор. Викиньте його і купіть новий. Користуватися такою батареєю небезпечно. При зарядці такого акумулятора, може статися мікровибух, тобто швидке збільшення розмірів самої батареї. При цьому пошкоджується або плата телефону, або лопається кришка акумулятора, гострими краями якої ви можете пошкодити собі руку. АКБ (акумуляторна батарея) повинна бути рівним паралелепіпедом, тому якщо помітили деформації батареї, доки не купите нову, не розмовляєте по телефону під час зарядки.  - новий акумулятор поганої якості. Гарна річ не може коштувати дешево - це знають всі. Ось і користуються цим безбожні продавці. На дешеві акумулятори ставлять високу ціну і кажуть при цьому, що це хороший оригінальний АКБ. Знайте, хороших акумуляторів серед так званих "оригіналів" дуже мало. Так і ті, що є, у роздробі повинні коштувати не більше 5-6 доларів. Якщо купите дорожче, то банально переплатите. Краще купувати не оригінальні акумулятори, серед яких 80% підробок, а брендові акумулятори. Такі, наприклад, як KVANTA Ultra, Galilio, CRAFTMANN. Трохи дорожче, зате якість незаперечна.  - в телефон потрапила волога. Тільки не кричіть "Мій телефон у воду не падав 100 відсотків". Так, так не падав. І не обливали. А волога є. Звідки вона там? Пояснюємо. Перший спосіб попадання вологи в телефон, це конденсат. На вулиці мінус 20, зайшли в тепле приміщення і волога з повітря починає конденсуватися в телефоні. І так кілька десятків разів за зиму. В результаті цілком пристойні окисли на платі, які й дають витік. Тобто плюс з мінусом батареї підмикаеться і акумулятор починає розряджатися, що називається сам на себе. Природно, що не в себе, а в тому місці, де підкорачуе відбувається нагрівання плати і елементів. Чим більше витік, чим сильніше гріється. Також утворюється конденсат на телефоні коли він знаходиться на кухні або у ванній. Ви помітили, як дзеркало у ванній запотіває після прийняття вами душа. Точно також конденсується у телефоні. А так багато полюбляє брати собою телефон у ванну. Так, на всяк випадок, щоб не пропустити дзвінок.

телефон після води


на фото телефон після потрапляння в нього вологи


  - в результаті падіння відбитий один з елементів плати. Немає елементу, зате замість нього витік, тому що відбитий елемент змістився і підкорочує в іншому місці. Падіння досить навіть з невеликої висоти. Сантиметрів 30 буде достатньо. Причому це не означає, що ви одразу помітите поломку. Елемент відбився, телефон працює далі і лише через пару тижнів гуляння в телефоні він потрапляє в непотрібне місце і починаються "глюки". А ви вже забули, що телефон падав.  - швидко може розряджатися і в результаті поганого рівня прийому сигналу мережі. Причина може бути як усередині телефону, так і зовні. Внутрішні причини це поломка самої антени, підсилювача, сигнального процесора, радіомодуля і так далі. У кожній моделі по-різному і встановлюе причину майстер. Як говориться, розтин покаже. Зовнішні фактори - це невдале для телефону (екрановане) місцезнаходження телефону. Багато хто може помітити, що мережа ловить гірше, наприклад, у коморі, яка знаходиться посередині квартири. Що означає погіршення рівня сигналу або його відсутність? Значить те, що телефону потрібно більше витрат енергії для передачі сигналу в мережу. А значить, він швидше буде розряджатися. Справа в тому, що телефон постійно передає сигнал в мережу своє місцезнаходження, для того щоб швидше встановити своє місце розташування при вхідному дзвінку. І при поганому сигналі або постійному переміщенні телефону від соти до соте, витрачається більше енергії, ніж при звичайному режимі. Тому у таксистів завжди батарейка в телефоні сідає швидше, ніж у інших користувачів. У поїзді, наприклад, при русі, а тим більше на перегонах, де мережі взагалі може не бути, акумулятор завжди сідає швидше.

девушка с телефоном

  - і остання причина, чому швидко сідає акумулятор у телефоні - це те, що багато хто забуває, а багато і не розуміють, що під час розмови акумулятор розряджається швидше, ніж в режимі очікування. А з новими дешевими тарифами всі стали так багато розмовляти. А потім дивуються, що раніше акумулятора вистачило на два тижні, а зараз лише на три дні. Так раніше розмовляли п'ять хвилин в день, а зараз годину. Тому не дивуйтеся, чому сідає швидко акумулятор у телефоні, якщо ви любитель побалакати.

   От і все. Начебто по-простому спробували все пояснити. У будь-якому випадку, проконсультуйтеся з майстром в сервісному центрі по ремонту мобільних телефонів. Консультації скрізь безкоштовні, а в хорошій майстерні ще й діагностика безкоштовна.